Понедельник, 19.03.2018, 20:16
Приветствую Вас Гость | Регистрация | Вход

.

Block title

Поиск


Главная » 2009 » Ноябрь » 30 » Комунікаційна мережа для науковців
Комунікаційна мережа для науковців
09:20

У Херсонському національному технічному університеті відбулася зустріч представників науково-освітніх установ обласного центру з виконавчим директором Асоціації користувачів Української науково-освітньої телекомунікаційної мережі «УРАН» Михайлом Домбруговим. Зустріч була ознайомчою і мала на меті, по-перше, поінформувати запрошених щодо переваг мережі телекомунікаційного зв’язку європейського рівня, яка вже діє в 15 містах України, а по-друге, розпочати упровадження проекту в нашому місті.

Як повідомив пан Домбругов, проект здійснюється для впровадження сучасних інформаційних технологій в освіту і науку за завданням МОН України в рамках відповідної державної програми на 2006–2010 роки та за підтримки наукового департаменту НАТО. Суть його полягає в поступовому переході на гігабітні волокно-оптичні технології передачі даних, які дозволять з’єднати провідні університети та наукові установи Херсона та України, забезпечивши швидкість внутрішньоміського обміну 1000 Мбіт/с, а міжміського – 100 Мбіт/с.

Розпочати будівництво мережі планують наступного року, і, як свідчить практика інших міст, роботи із введення в експлуатацію мережі тривають від 6 місяців до року.

Просмотров: 710 | Добавил: dger | Рейтинг: 0.0/0