Четверг, 18.10.2018, 13:46
Приветствую Вас Гость | Регистрация | Вход

.

Block title

Поиск


Главная » 2012 » Сентябрь » 5 » Берегиня з дитсадка
Берегиня з дитсадка
14:07

У дошкільному навчальному закладі «Берегиня», що розташований у мальовничому місті Гола Пристань, працює Людмила Жадан. Людмила Андріївна виконує обов’язки фізичного керівника та вихователя. За її ініціативи у минулому році був організований туристично-краєзнавчий гурток «Пізнайко». Гурток діє на базі старших груп дошкільного закладу. Відбір дітей проводиться з урахуванням здоров’я дітей та їх бажанням до участі у подорожах та походах. Скільки неповторних вражень, цікавих моментів запам’яталося гуртківцям! Людмила Андріївна відбирає кожен маршрут дуже ретельно, завжди прокладає стежинку так, щоб діти могли якомога більше побачити нового, цікавого. Готуючи своїх вихованців до походу проводить підготовчі тренування.

Усі батьки хочуть бачити свого малюка здоровим, веселим, фізично розвиненим. Під час щорічних медичних оглядів у дошкільному закладі виявляються діти із порушенням постави та плоскостопістю. Проаналізувавши результати цих оглядів, опитавши батьків, керівництво «Берегині» прийняло рішення про створення корекційних груп. Групи створені за віковими категоріями, з урахуванням діагнозів лікаря.

Заняття з дітьми проводить Людмила Жадан. Правильно підібрані корегуючі вправи, дали свої позитивні результати: у дітей поступово сформувалася звичка підтримувати правильну поставу, слідкувати за своєю ходою.

За стародавніми легендами берегиня охороняла матір та дитину. Саме це й робить вихователька дитячого садка з Голої Пристані. Вона дбає про малечу, а та віддячує їй найвищою платою – любов’ю.

Ірина Ангеленюк

Просмотров: 333 | Добавил: dger | Рейтинг: 0.0/0