Вторник, 26.03.2019, 23:04
Приветствую Вас Гость | Регистрация | Вход

.

Block title

Поиск


Главная » Архив материалов
« 1 2 3 4 ... 30 31 »

  За час окупації міста Херсона нацисти розстріляли й замордували 17 тисяч мирних радянських громадян.

   Наприкінці вересня більше 8500 євреїв було розстріляно за містом.

   Страшна доля спіткала всіх циган, які проживали в районі міста Херсона. Спочатку окупанти оголосили циганам, що збирають їх для відправки до Румунії. Коли зібралося до 300 циган, їх розстріляли біля міської в’язниці і трупи звалили в ями в районі валів.

  Встановлено, що фашистські загарбники повністю знищили 12068 споруд, в тому числі: 1771 будову промислово-виробничого призначення, 2942 житлових будинки, 4619 тваринницьких будов, 1631 будову складського господарства та торговельних баз, 1105 інших об’єктів господарсь ... Читать дальше »

Просмотров: 262 | Добавил: dger | Дата: 17.03.2015

Просмотров: 225 | Добавил: dger | Дата: 06.03.2015

   Серед багатьох факторів національно-духовного відродження в незалежній Україні особливе місце займає релігійний фактор. Україна завжди була багатоконфесійною країною, а її народ, незважаючи на довгі роки ідеологічного тиску з боку влади, зберіг притаманну йому духовність, толерантність та великий релігійний потенціал.

   Після утвердження незалежності України на Херсонщині почала активно відроджуватись Римо-католицька церква. На сьогоднішній день у Херсонській області налічується 15 її  громад.  Римо-католицька церква є центром релігійного життя віруючих латинського обряду. Щоденно в храмі Пресвятого Серця Ісуса Христа в Херсоні проходять богослужіння, бажаючі можуть сповідатись у своїх гріхах, вознести свої молитви до Бога. Для віруючих із сіл Хер ... Читать дальше »

Просмотров: 538 | Добавил: dger | Дата: 26.02.2015

    Доброго дня. Маю педагогічний стаж 3,5 роки, в цьому році отримала диплом «магістра» – (викладач педагогіки, вчитель початкових класів, вчитель англійської мови в основній школі), на нинішній роботі працюю 2 з хвостиком роки (вчителем початкових класів) чи можу я атестуватися позачергово на наступний рік на ІІ категорію? Мене керівництво запевняє, що не можу, так як стаж менше 5 років. Як повинні атестувати вчителя початкових класів, який веде клас і англійську мову? Бажаю взяти англійську у своїх дітей, хоча кажуть, що не можуть дати, так як прийдеться атестувати мене подвійно – як вчителя початкових класів та як вчителя англійської. Додайте, будь ласка, закони, на підставі яких це відбувається. Заздалегідь, дякую.

 

  ... Читать дальше »

Просмотров: 1309 | Добавил: dger | Дата: 17.02.2015

Примусити себе почати активно працювати після вихідних – непросте завдання навіть для дорослих, не говорячи вже про дітей. Будь-який вчитель з власного досвіду знає, що привести дітей до «тями», особливо на перших уроках по понеділках, тобто налаштувати їх на робочий лад, може бути досить складним завданням, тому що діти, зазвичай, хочуть поговорити про те, де вони були, і що вони робили під час вихідних.

     Що привертає увагу мозку?
    Будь-яке навчання починається з інформації, яку людина сприймає за допомогою п’яти органів чуття: зору, слуху, дотику, смаку та нюху. У людини також є й мільйони чутливих нервових закінчень на пов ... Читать дальше »

Просмотров: 263 | Добавил: dger | Дата: 17.02.2015

15 лютого – особлива дата для всіх українців. Щороку, в цей день, ми вшановуємо воїнів-інтернаціоналістів та згадуємо тих, хто не повернувся з війни.  

 

Остання колона радянських військ перетинає афгано-радянський кордон, 15 лютого 1989 року

 

    «Сумлінно виконуючи військову присягу, воїни-інтернаціоналісти проявляли високі людські якості – особисту мужність, професіоналізм, милосердя і гуманізм. Багато з них загинули на чужині, зокрема в Афганістані» – так почав своє звернення до громадян України Президент Петро Порошенко. Також глава держави підкреслив, що Україна першою на пострадянському просторі на знак глибокої поваги до своїх ... Читать дальше »

Просмотров: 241 | Добавил: dger | Дата: 17.02.2015